Bellmanstolar

Bellmanstolar
Bellmanstolar
Bellmanstolar
Bellmanstolar
Bellmanstolar
Bellmanstolar
Bellmanstolar
Bellmanstolar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, s.k Bellmanstolar, 1900-talets andra hälft, signerade och daterade E.K 75, sitthöjd ca 44 cm

Klädsel med fläckar

540749

2018-05-03