Orientmatta antik/semiantik Veramin
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ORIENTMATTA, Veramin, antik/semiantik, ca 300x200 cm
För frågor och konditionsrapport kontakta ulrica.tillander@auktionsverket.se
Lagning, ställvis slitage
540751
2018-06-18