Orientmatta antik/semiantik Veramin

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ORIENTMATTA, Veramin, antik/semiantik, ca 300x200 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta ulrica.tillander@auktionsverket.se

Lagning, ställvis slitage

540751

2018-06-18