Skrivpulpet empirestil
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVPULPET med uppsats, 1800-talets andra hälft, empirestil, blindträ ek, mahognyfaner, lådor och luckor med antikiserande intarsia, höjd 125.5, 119x67 cm
Nycklar finns
bakstycke med spricka, fanerbortfall, en lucka ej låsbar
540761
2018-05-02