Skrivpulpet empirestil

Skrivpulpet empirestil
Skrivpulpet empirestil
Skrivpulpet empirestil
Skrivpulpet empirestil
Skrivpulpet empirestil
Skrivpulpet empirestil
Skrivpulpet empirestil
Skrivpulpet empirestil
Skrivpulpet empirestil
Skrivpulpet empirestil

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVPULPET med uppsats, 1800-talets andra hälft, empirestil, blindträ ek, mahognyfaner, lådor och luckor med antikiserande intarsia, höjd 125.5, 119x67 cm

Nycklar finns

bakstycke med spricka, fanerbortfall, en lucka ej låsbar

540761

2018-05-02