Spelbord sengustaviansk stil

Spelbord sengustaviansk stil
Spelbord sengustaviansk stil
Spelbord sengustaviansk stil
Spelbord sengustaviansk stil
Spelbord sengustaviansk stil
Spelbord sengustaviansk stil
Spelbord sengustaviansk stil
Spelbord sengustaviansk stil
Spelbord sengustaviansk stil
Spelbord sengustaviansk stil

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPELBORD, 1800-talets andra hälft, mahogny, höjd 72(74), 97x48 cm

Slitage, fanérskador

540765

2018-05-03