Bordslampor Bergbom

Bordslampor Bergbom
Bordslampor Bergbom
Bordslampor Bergbom
Bordslampor Bergbom
Bordslampor Bergbom
Bordslampor Bergbom

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPFÖTTER, 1 par, 1960/70-tal, Bergbom, grönt glas, fot i mässing, höjd ca 50 cm

Bruksslitage

540776

2018-05-03