Julius Hugo Bergmann oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JULIUS HUGO BERGMANN (1861-1940): Gårdsmotiv med gäss, signerad J Bergmann, olja på duk, ca 57x84 cm

540779

2018-05-02