Filmer

Filmer
Filmer
Filmer
Filmer
Filmer
Filmer
Filmer
Filmer
Filmer
Filmer
Filmer
Filmer

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FILMPROJEKTOR med 15 st filmer, format Standard 8, 13 st Walt Disney, 1950-tal

Kartonger med slitage

540781

2018-05-06