Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MODELLFORDON, ca 50 st, huvudsak 1950-60-tal, olika fabrikat, bl.a Lesney, Wiking, Lego,, mm
Diverse skador
540782
2018-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här