Modellbilar olika fabrikat

Modellbilar olika fabrikat
Modellbilar olika fabrikat
Modellbilar olika fabrikat
Modellbilar olika fabrikat
Modellbilar olika fabrikat
Modellbilar olika fabrikat
Modellbilar olika fabrikat
Modellbilar olika fabrikat
Modellbilar olika fabrikat
Modellbilar olika fabrikat

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MODELLFORDON, ca 50 st, huvudsak 1950-60-tal, olika fabrikat, bl.a Lesney, Wiking, Lego,, mm

Diverse skador

540782

2018-05-06