Sängbord med stenskiva

Sängbord med stenskiva
Sängbord med stenskiva
Sängbord med stenskiva
Sängbord med stenskiva
Sängbord med stenskiva
Sängbord med stenskiva
Sängbord med stenskiva
Sängbord med stenskiva
Sängbord med stenskiva
Sängbord med stenskiva

Klubbat för:

2 200 SEK

3 000 SEK

SÄNGBORD med stenskiva, 1 par, 1900-talets mitt, inredd med skåpsdel, låda i sargen samt utdragsskiva, mässingsbeslag, bemålade, 71, 45x37 cm

Senare bemålning, en skiva med lagning, mindre nagg

540786

2018-05-03