Klubbat för:
2 200 SEK
3 000 SEK
SÄNGBORD med stenskiva, 1 par, 1900-talets mitt, inredd med skåpsdel, låda i sargen samt utdragsskiva, mässingsbeslag, bemålade, 71, 45x37 cm
Senare bemålning, en skiva med lagning, mindre nagg
540786
2018-05-03