Klubbat för:
3 800 SEK
3 000 SEK
BYRÅ, 1950/60-tal, gustaviansk stil, 4-lådig, etikettmärkt SMF (Svenska möbelfabriken) Bodafors, bemålad, mässingsbeslag, förgyllda fleuroner, höjd 71, 110x47 cm
Senare bemålad
540789
2018-05-03