Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVEN SVENSSON (1906-1999): Motiv från Öland, signerad Sven Svensson, olja på duk, 37x45 cm
Färgfläckar från ommålad ram
540807
2018-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här