R Pacher oljemålning

R Pacher oljemålning
R Pacher oljemålning
R Pacher oljemålning
R Pacher oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

R PACHER (1900-tal): Landskap med gårdsexteriör och höns, signerad R.Pacher, olja på pannå, 37x59 cm

Smärre färgbortfall

540811

2018-05-03