Fåtölj med kanvastyg
2018-05-03
540817
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, kanvas uppspänd på vitlackerad stålstomme, maxhöjd 70, ca 90x89 cm
Ytskador,