Birger Birger Ericsson oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BIRGER BIRGER ERICSON (1904-1994), småstadslandskap med kyrka och bostadshus, signerad Birger, olja på pannå, ca 57x67 cm

Några enstaka fläckar

540834

2018-05-03