Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GUMME ÅKERMARK (1847-1927): motiv med hundar och räv, signerad och daterad Åkermark 1908, olja på duk, 92x82 cm
540839
2018-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här