Josef Jonas oljemålning

Josef Jonas oljemålning
Josef Jonas oljemålning
Josef Jonas oljemålning
Josef Jonas oljemålning
Josef Jonas oljemålning
Josef Jonas oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOSEF JONAS (1805-1863): festande sällskap, signerad Josef Jonas, olja på duk, 58x87 cm

Färgbortfall

540842

2018-05-03