Josef Jonas oljemålning
2018-05-03
540842
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
JOSEF JONAS (1805-1863): festande sällskap, signerad Josef Jonas, olja på duk, 58x87 cm
Färgbortfall