Jan Naliwajko oljemålning

Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JAN NALIWAJKO (född 1939): Figurkomposition, signerad och daterad a tergo J. Naliwajko 1973, olja på duk, 200x180 cm

Stötmärke

540884

2018-05-03