Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD på pelarfot, 1 par, björk, 1800-talets slut, höjd ca 79, 60x43 cm
Slitage, fläckar
540901
2018-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här