Eldskärm jugend

Eldskärm jugend
Eldskärm jugend
Eldskärm jugend
Eldskärm jugend
Eldskärm jugend
Eldskärm jugend

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRASSKÄRM, 1900-talets första kvartal, jugend, lackerad plåt, höjd ca 90 cm

Slitage

540902

2018-05-07