Elias Erdtman oljemålning

Elias Erdtman oljemålning
Elias Erdtman oljemålning
Elias Erdtman oljemålning
Elias Erdtman oljemålning
Elias Erdtman oljemålning
Elias Erdtman oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELIAS ERDTMAN (1862-1945): ´´Heyst sur Mer´´ , signerad och daterad E Erdtman -84, olja på pannå, ca 20x34 cm

Färgbortfall i marginalen, smärre krackeleringar

540935

2018-05-07