Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AXEL BENGTSSON (1905-76): Gårdsplan i vinterskrud, signerad och daterad A Bn -71, gouache, ca 45x61 cm
540948
2018-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här