Axel Bengtsson gouache

Axel Bengtsson gouache
Axel Bengtsson gouache
Axel Bengtsson gouache
Axel Bengtsson gouache

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL BENGTSSON (1905-76): Gårdsplan i vinterskrud, signerad och daterad A Bn -71, gouache, ca 45x61 cm

540948

2018-05-07