Gravyrer

Gravyrer
Gravyrer

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRAVYRER, 2 st., 1700-tal, Franceso Bartolozzi efter Cipriani, figurkomposition, ca 24x25 cm

Fläckar, skador

540952

2018-05-07