Grand Tour - Kolonner

Grand Tour - Kolonner
Grand Tour - Kolonner
Grand Tour - Kolonner
Grand Tour - Kolonner
Grand Tour - Kolonner
Grand Tour - Kolonner
Grand Tour - Kolonner
Grand Tour - Kolonner
Grand Tour - Kolonner
Grand Tour - Kolonner

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KOLONNER, 2 dlr, ett par, (1900-talets andra hälft), marmorerad gips, socklarna imiterar Portoro, höjd ca 140, basen 31,5x31,5 cm

Socklarna med några nagg samt färgbortfall

540953

2018-05-03