Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KOLONNER, 2 dlr, ett par, (1900-talets andra hälft), marmorerad gips, socklarna imiterar Portoro, höjd ca 140, basen 31,5x31,5 cm
Socklarna med några nagg samt färgbortfall
540953
2018-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här