Jan Lundqvist akvarell
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
JAN LUNDQVIST (född 1935): Skeppsbron (vid Slottsbacken), signerad Jan Lundqvist, akvarell, ca 42x60 cm
Kuntoraportti
Saknar glas
540962
Päivämäärä:
2018-05-05