Jan Lundqvist akvarell

Jan Lundqvist akvarell
Jan Lundqvist akvarell
Jan Lundqvist akvarell
Jan Lundqvist akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

JAN LUNDQVIST (född 1935): Skeppsbron (vid Slottsbacken), signerad Jan Lundqvist, akvarell, ca 42x60 cm

Kuntoraportti

Saknar glas

540962

Päivämäärä:

2018-05-05