Albert Johansson målning

Albert Johansson målning
Albert Johansson målning
Albert Johansson målning
Albert Johansson målning

Klubbat för:

7 200 SEK

10 000 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998), "Grön bakgrund" signerad samt daterad 1988 på baksidan, akryl på pannå, ca 91x122 cm

Några skrapmärken i tavlans kanter

540968

2018-05-03