Klubbat för:
7 200 SEK
10 000 SEK
ALBERT JOHANSSON (1926-1998), "Grön bakgrund" signerad samt daterad 1988 på baksidan, akryl på pannå, ca 91x122 cm
Några skrapmärken i tavlans kanter
540968
2018-05-03