Kaffekannor samt formar i koppar 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFEKANNOR, 2 st, FORMAR, 12 st, koppar, 1800-tal, kannornas höjd 26 resp 33 cm

Skador och lagningar

540969

2018-05-07