Soffa nyrokoko, 1800-talets sista kvartal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, fanerad i valnöt, nyrokoko, 1800-talets sista kvartal, klädd i röd brun och gulbrun textil, sitthöjd ca 50 cm, längd 155, djup 85 cm

Mindre bruksslitage

540984

2018-05-03