Klubbat för:
3 500 EUR
Utropspris
2 500 EUR
ANITRA LUCANDER (1918-20009)
Stilleben med äpplen
Signerad, olja på duk 41x50 cm.
540992
2018-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här