Anitra Lucander

Anitra Lucander
Anitra Lucander
Anitra Lucander
Anitra Lucander
Anitra Lucander
Anitra Lucander
Anitra Lucander
Anitra Lucander

Klubbat för:

3 500 EUR

Utropspris

2 500 EUR

ANITRA LUCANDER (1918-20009)
Stilleben med äpplen
Signerad, olja på duk 41x50 cm.

540992

2018-05-21