Mårten Gabring oljemålning

Mårten Gabring oljemålning
Mårten Gabring oljemålning
Mårten Gabring oljemålning
Mårten Gabring oljemålning
Mårten Gabring oljemålning
Mårten Gabring oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÅRTEN GABRING (1900-tal): Motiv från Bohuslän, signerad och daterad Mårten Gabring -86, olja på duk, 33x40 cm

541002

2018-05-03