Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
UPPSATSFAT, 1900-talets mitt, jugend, polykrom dekor av fikon och fikonblad, majolika, märkt "6130", höjd ca 20 cm
Smärre krackelyr, enstaka nagg undertill
541021
2018-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här