Uppsatsfat

Uppsatsfat
Uppsatsfat
Uppsatsfat
Uppsatsfat
Uppsatsfat
Uppsatsfat
Uppsatsfat
Uppsatsfat

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UPPSATSFAT, 1900-talets mitt, jugend, polykrom dekor av fikon och fikonblad, majolika, märkt "6130", höjd ca 20 cm

Smärre krackelyr, enstaka nagg undertill

541021

2018-05-04