Sam Larsson

Sam Larsson
Sam Larsson
Sam Larsson
Sam Larsson
Sam Larsson
Sam Larsson
Sam Larsson
Sam Larsson
Sam Larsson
Sam Larsson
Sam Larsson
Sam Larsson
Sam Larsson
Sam Larsson

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SAM LARSSON, stolar, 6 st, 1900-talets andra hälft, DUX, kromad stomme, klädsel i brunt läder, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, fläckar

541031

2018-05-03