Jerzy Grabiwski

Jerzy Grabiwski
Jerzy Grabiwski

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JERZY GRABOWSKI (Polen, född 1933): Komposition, signerad,133/360, färglitografi, bladmått ca 58x78 cm

Gulnad i marginalen , skadad ram

541035

2018-05-03