Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKRIVBORD, s.k. partnersdesk, sengustaviansk stil, 1800-tal, åtta ben, fanerad med mahogny, lister och beslag av mässing, skinnklädd skiva, höjd 80, 136x74 cm,
541036
2018-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här