Skrivbord i sengustaviansk stil 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKRIVBORD, s.k. partnersdesk, sengustaviansk stil, 1800-tal, åtta ben, fanerad med mahogny, lister och beslag av mässing, skinnklädd skiva, höjd 80, 136x74 cm,

541036

2018-05-03