Sekretär 1800-tal

Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SEKRETÄR, omkring 1800, furu samt ek, 5 lådor, inredd med lådor och fack, höjd ca 104, 111x57 cm

Delvis senare beslag och nyckelbrickor, överdel saknas, slitage

541038

2018-05-04