Klubbat för:
19 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PAR SLAGBORD, 1800-talets första hälft, senempire, alm, Gotland, höjd ca 77, totallängd 340x112 cm
Slitage, fläckar, ett stödben skevt
541044
2018-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här