Slagbord 1 par

Slagbord 1 par
Slagbord 1 par
Slagbord 1 par
Slagbord 1 par
Slagbord 1 par
Slagbord 1 par
Slagbord 1 par
Slagbord 1 par

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PAR SLAGBORD, 1800-talets första hälft, senempire, alm, Gotland, höjd ca 77, totallängd 340x112 cm

Slitage, fläckar, ett stödben skevt

541044

2018-05-03