Byrå
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets början, art deco, mahognyfaner, intarsia i form av ramverk, främre hörn med kolonnetter, höjd ca 84, 93x52,5 cm
Nyckel finns
Visst bruksslitage, något blekt
541045
2018-05-04