Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets början, art deco, mahognyfaner, intarsia i form av ramverk, främre hörn med kolonnetter, höjd ca 84, 93x52,5 cm

Nyckel finns

Visst bruksslitage, något blekt

541045

2018-05-04