Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP, art deco, 1930-tal, enligt uppgift inköpt USA 1940-tal, fanerad med valnöt, invändigt med två glashyllor, höjd 135, 118x32 nyckel finns
Slitage
541047
2018-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här