Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLF PALM (född 1930), (5) miniatyrvaser, samt JOHN ANDERSSON, miniatyrvas, samtliga glaserat stengods, signerade "Palm Mölle", respektive "J.A Höganäs" höjd 8-11 cm
Enstaka micronagg
541050
2018-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här