Keramikminiatyrer

Keramikminiatyrer
Keramikminiatyrer
Keramikminiatyrer
Keramikminiatyrer
Keramikminiatyrer
Keramikminiatyrer
Keramikminiatyrer
Keramikminiatyrer

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLF PALM (född 1930), (5) miniatyrvaser, samt JOHN ANDERSSON, miniatyrvas, samtliga glaserat stengods, signerade "Palm Mölle", respektive "J.A Höganäs" höjd 8-11 cm

Enstaka micronagg

541050

2018-05-04