Stolar Östervåla

Stolar Östervåla
Stolar Östervåla
Stolar Östervåla
Stolar Östervåla
Stolar Östervåla
Stolar Östervåla
Stolar Östervåla
Stolar Östervåla
Stolar Östervåla
Stolar Östervåla
Stolar Östervåla
Stolar Östervåla
Stolar Östervåla
Stolar Östervåla

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BERTIL LINDBLOM MÖBELSNICKERI, stolar, 8 st, Östervåla, 1900-talets andra hälft, sk Bellmanstol, furu och björk, skuren dekor, stoppade sitsar, randig klädsel, monogramsignerade BL, etikettmärkningar, sitthöjd ca 44 cm

541052

2018-05-03