Stolar Östervåla
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BERTIL LINDBLOM MÖBELSNICKERI, stolar, 8 st, Östervåla, 1900-talets andra hälft, sk Bellmanstol, furu och björk, skuren dekor, stoppade sitsar, randig klädsel, monogramsignerade BL, etikettmärkningar, sitthöjd ca 44 cm
541052
2018-05-03