Spgel med tillhörande konsolbord

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, bronserad, pastellagekrön med floral dekor, skiva av sten, spegelns mått ca 178x60, konsolbordets höjd ca 39 cm

Åldersrelaterat slitage, ställvis nednött färg. smärre skador på krönet

541065

2018-05-04