Spgel med tillhörande konsolbord
Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL med KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, bronserad, pastellagekrön med floral dekor, skiva av sten, spegelns mått ca 178x60, konsolbordets höjd ca 39 cm
Åldersrelaterat slitage, ställvis nednött färg. smärre skador på krönet
541065
2018-05-04