Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
SOFFA, Dux 1970-tal, tresits, två lösa kuddar och sex lösa plymåer, etikettmärkt Dux, ben av betsad bok, höjd ca 72, djup 85, längd 210 cm
Smärre slitage
541067
2018-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här