Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRAFISKT BLAD, litografi efter Carl Larsson 1911, "Vet du hvad var god och glad", signerad i stenen, 36x54 cm
541077
2018-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här