Carl Larsson efter litografi

Carl Larsson efter litografi
Carl Larsson efter litografi
Carl Larsson efter litografi
Carl Larsson efter litografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRAFISKT BLAD, litografi efter Carl Larsson 1911, "Vet du hvad var god och glad", signerad i stenen, 36x54 cm

541077

2018-05-03