Willem Romeyn oljemålning

Willem Romeyn oljemålning
Willem Romeyn oljemålning
Willem Romeyn oljemålning
Willem Romeyn oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

WILLEM ROMEYN, hans efterföljare (1600-talets slut): Motiv av pastoralt flodlandskap, olja på pannå, 57x43 cm,
intyg a tergo August Hahr 1936

Något gulnad

541097

2018-05-04