Klubbat för:
44 000 SEK
60 000 SEK
ROLF HANSON (född 1953): Omjavo, signerad och daterad på baksidan Rolf Hanson 1991, olja på pannå, 122x122 cm.
Kantskador
541109
2018-05-15