Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
YMNIGHETSHORN, 1800-talets senare del, nysilver, horn uppburet av stegrande bock, överdel med stående kung, höjd ca 73, bredd 45 cm
Slitage
541137
2018-05-10