Ymnighetshorn 1800-tal

Ymnighetshorn 1800-tal
Ymnighetshorn 1800-tal
Ymnighetshorn 1800-tal
Ymnighetshorn 1800-tal
Ymnighetshorn 1800-tal
Ymnighetshorn 1800-tal
Ymnighetshorn 1800-tal
Ymnighetshorn 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

YMNIGHETSHORN, 1800-talets senare del, nysilver, horn uppburet av stegrande bock, överdel med stående kung, höjd ca 73, bredd 45 cm

Slitage

541137

2018-05-10