Petter Zennström olja

Petter Zennström olja
Petter Zennström olja
Petter Zennström olja
Petter Zennström olja
Petter Zennström olja
Petter Zennström olja

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PETTER ZENNSTRÖM (1945-2014): Figur, monogramsignerad PZ, olja på smörpapper och duk, ca 74x61 cm

Ytskador

541158

2018-05-04